Grid Mühendislik

Hakkımızda

Demir-çelik sektöründe 20 yılı aşkın bir süredir liderliğimizle, mükemmeliyeti ve yalın üretimi benimseyen Grid Mühendislik, makine imalatı, kaynaklı imalat, talaşlı imalat ve bu süreçlerin 3 boyutlu tasarlanması ve projelendirilmesi konusunda uzmanlaşmıştır.
  • Sektördeki rekabet avantajımızı artırmak için yalın üretim prensiplerini benimseyerek sürekli iyileştirme ve verimlilik üzerine odaklanıyoruz. Bu sayede müşterilerimize daha hızlı ve maliyet etkin çözümler sunmaktayız.
  • Kalite standartlarına olan bağlılığımızı sürdürerek, müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz. ISO 9001 belgesi ile desteklenen kalite politikamız, sürekli eğitim ve iyileştirme süreçlerimizle entegre edilmiştir.
  • Bizimle birlikte çalışarak, yüksek kalite standartlarında özel çözümler elde edebilir ve sektördeki liderliğimizi paylaşabilirsiniz.
img
img
20+ Yılı Aşkın Tecrübe
Tamamlanan İş
2500+
Gelişen ve değişen dünyanın ik ihtiyaçlarını yenilikçi ve öncü bir şeklde karşılayan teknolojik bir insan kaynakları firması olarak yolumuza devam ediyoruz.
Grid Mühendislik

Hizmetlerimiz

Grid Mühendislik

Misyonumuz ve Vizyonumuz

Kaliteyi ve güveni ilk sırada tutan, sektöründeki teknolojik gelişmeleri yakından takip edip gelişime odaklanan, Değerlerimiz ve bilgi birikimimiz ışığında oluşturduğumuz dinamik, yenilikçi ve yalın üretim anlaşıyla çalışanlarımızdan aldığımız güç ile dünya standartlarında, sürdürülebilir, çevre dostu, yüksek kaliteli ve fark yaratan projeler üretmek.
Her geçen gün gelişen teknolojiye ayak uydurarak, müşterilerimize en son yenilikleri sunmayı hedefliyoruz. Yüksek kalite standartlarına ve çevresel sürdürülebilirliğe odaklanan bir vizyonla, sektördeki liderliğimizi sürdürmeye devam ediyoruz.
Grid Mühendislik
Grid Mühendislik
Grid Mühendislik
Grid Mühendislik

İletişime geçin

image

Daha fazla yardım için hemen bizimle iletişime geçin